En İyi Antivirüs Programı


av-2013.png
BU yazımda 2013 ün en iyi antivirüs programını paylaşacağım sizlerle. Hepimiz başı virüslerle başta bazılarımızın telefonları bazılarımız bilgisayarını tehdit ediyor. Bunları önlemek için sizin için en iyi antivirüs programı hangisidir sorusunu kafanızdan silmek için araştırma yaptım ve bu sonuca ulaştım. Yağpılan testler ve araştırmalar göre bu yılın en iyi antivirüs programı 2013 yılı için İnternet 2013 olarak görülüyor. Bunun yanında, en iyi antivirüs 2012 için E-Secure İnternet Security’nin de kendisine Security Bitdefender İnternet Security arkasında yer edindiğini belirtmemiz gerekmektedir. Kaspersky internet Security 2013; ve Nörton İnternet Security 2013, en iyi antivirüs hangisi sorusunun yanıtları arasında üçüncü sırayı paylaşan isimler olarak yerlerini alıyorlar.En iyi antivirüs programı sıralamasında beşinci sıra, ZoneAlarm Free Antivirüs Firewall 2012 kendine yer buluyor, altıncı sıranın G-Data İnternet Security 2013 tarafından kaplandığını da belirtmemiz gerekmektedir.

Titanium İnternet Security 2012, en iyi antivirüs 2012 sıralamasında kendisine yedinci sırada yer alırken, 8. sırada Avast Free Antivirüs 7.0′ın yer aldığını da söyleyebiliriz.

AVG İnternet Security 2012 / 2013 kendisine dokuzuncu sırayı edinirken, BullGuard İnternet Security 13.0 da kendisine onuncu sırada yer edinmiş bulunmaktadır… En iyi antivirüs 2012 sıralamasının 15. sırasında Avira Antivirüs 2012 / 2013 yer alırken, Eset Smart Security 5.2′nin, en iyi antivirüs programı listesindeki yerinin 18. sıra olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. McAfee İnternet Security 2012 / 2013 en iyi antivirüs hangisi sorusunun yirminci yanıtı iken, Microsoft Security Essentials 4.0 / 4.1′in de yirmidördüncü sırada olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bİ dahaki yazımda bu ilk üç Antivirüs Hakkında sizlere iyi yada kötü yönlerini içeriğini paylaşacağım bizi takip etmeye devam edin.. Telefonlar için en iyi antivirüs programı bilgisayar için en iyi antivirüs programlarını sizinle paylaşacağım. Yazı için yorumlarınızı bekliyorum umarım yardımcı olabilmişimdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>