Nokia Belle Güncellemesi İndir


Nokia Belle güncellemesi çıkmaya başladı. Bizde bu yazımızda bundan bahsedeceğiz. Güncelleme ile birçok yenilikde karşımıza çıkmaya başladı. Bunları yazımızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Ayrıca Nokia Belle güncellemesini nasıl yapacağınızıda anlatacağız. Bakalım Nokia Belle güncellemesi ile bizleri neler bekliyor…

Yapılan yeni bir açıklamayla Nokia sorulara cevap vermeye başladı. Yapılan açıklamaya göre Nokia Belle ile performans iyileştirmeleride geliyor. Bu satede telefonunuzdan daha iyi verim alacaksınız. 6 sayfaya kadar ayrılabilen anasayfası ve daha büyük ikonlarla size daha kolay bir kullanım sunuyor. Nokia Belle güncellemesi ile saniyede 30 kare HD video çekmeye yarayan uygulamada güncelleştirme ile birlikte geliyor. Bu sayede çok daha iyi videolar kaydedebilirsiniz.

Bir diğer yeni özelliği ise yeni internet tarayıcısı. Bu tarayıcı ile internette çok daha hızlı gezebilir, videoları daha rahat ve hızlı izleyebilirsiniz. Nokia Belle ile Microsoft uygulamalarınıda kullanabileceksiniz.

Nokia Belle Güncellemesi Hangi Telefonlar İçin Geçerli?

Nokia Belle güncellemesi şuan her telefon için kullanılabilir değil. Sadece Nokia N8, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia C6-01, Nokia C7, or Nokia Oro telefonlarına bu güncellemeyi indirebilirsiniz. Bu telefonlardan birine sahipseniz Nokia Belle güncellemesini gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz ancak bu modeller dışında bir telefona sahipseniz bir süre daha beklemek zorundasınız.

Nokia Belle Güncellemesi Ne Zaman Diğer Telefonlara Gelecek?

Nokia Belle güncellemesi birkaç hafta içinde Nokia 500‘ede gelecek ancak diğer telefonlar için henüz tam bir tarih yok. Hatta hangi telefonlara çıkacağınıda tam olarak bilmiyoruz çünkü Nokia bununla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı daha önce. Zaten yukarıdaki resimdende Nokia Belle güncellemesinin hangi telefonlara geldiğini görebilirsiniz.

Nokia Belle Güncellemesi Videosu

 

Nokia Belle Güncellemesi Türkiye’de (Güncellendi)

Arkadaşlar Nokia artık Türk kullanıcılarınada Nokia Belle güncelleme desteğini açtı. Sizde Nokia Belle Güncellemesi Türkiye ye tıklayarak eğer telefonunuz güncellemeyi detekliyorsa indirip telefonunuza kurabilirsiniz. Aşağıdaki videoda size g,ncellemeyi nasıl yapacağınızı ve nasıl indireceğinizi göstermekteler. Kolayca yapabilirsiniz…

 

6 Comments

 1. Bertua says:

  Nokia belle güncellemesini indirdim ancak bu güncellemeyi siz önerirmisiniz?

 2. boğaz turu says:

  ben bu güncellemeyi bir türlü beceremedim ne yaptıysam olmadı sonunda bıraktım öle kalsın dedim :D

 3. Ali says:

  sağolun sizin sayenizde güncellemeyi yaptım

  1. Mari says:

   Although Acrobat Reader is excellent and free, I coundlt run it on my 6600, dont reckon it will on 3230 either. But there’s one additional software PDF+ which is pretty excellent and is quick at rendering.

 4. Taichi says:

  ben bir türlü yapamadım

 5. kenan says:

  süper olmus teskküler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>